دسترسی سریع

21

3

4_2

10_1

گزارش دوره اول کنفرانس

برای گزارش دوره اول کنفرانس روی لینک های ذیل کلیک نمایید

گزارش متنی

گزارش تصویری

 

قابل توجه پژوهشگران محترم

همانطور که مستحضرید این کنفرانس جزء کنفرانس های معتبر بین المللی خاج از کشور توسط برگزارکنندگان دانشگاهی داخلی و خارجی محسوب می شود، و زبان اصلی کنفرانس و ارایه مقالات به صورت انگلیسی می باشد، اما با توجه به درخواست پژوهشگران محترم مبنی بر بهبود عملکرد سامانه کنفرانس و به منظور تکریم به پژوهشگران و شرکت کنندگان فارسی زبان و ایرانی، و تلاش های پی در پی نماینده ایرانی کمیته برگزاری کنفرانس قسمت فارسی سایت و امکان ارسال مقاله به زبان فارسی به وجود آمده است. برای این منظور ابتدا توصیه می شود مقالات خود به زبان انگلیسی ارسال نمایید، درغیراینصورت تمامی پژوهشگرانی که مقاله خود را به زبان فارسی ارسال می کنند می بایست چکیده مقاله را به زبان انگلیسی ارسال کنند. تمامی مقالات به زبان انگلیسی در کتابچه مجموعه مقالات و نمایه کنندگان انگلیسی چاپ خواهد شد، همچنین مقالات در برخی از نمایه کنندگان ایرانی هم درج می شود.

Conference Venue

Plenary meeting:

14-15 October 2019

«The Russian Academy of Arts»
21 Prechistenka str. 119034 Moscow, Russia

 

 

 

Sessions:

«THE CREATIVE HERITAGE OF THE ROERICHS’ FAMILY:

THE BRIDGE OF CULTURES»

9-10 October 2019

Venue: will be specified (Moscow)

 

«RUSSIA–INDIA: THE ART OF PHILOSOPHY. CULTURE»

23-24 October 2019

Venue: Kullu, India

نکاتی در مورد ثبت نام و ارسال مقاله برای فارسی زبانان
نکاتی در مورد ثبت نام و ارسال مقاله برای فارسی زبانان

همانطور که مستحضرید این کنفرانس جزء کنفرانس های معتبر بین المللی خاج از کشور توسط برگزارکنندگان دانشگاهی خارجی محسوب می شود، و زبان اصلی کنفرانس و ارایه مقالات به صورت انگلیسی و یا روسی می باشد، اما با توجه به درخواست پژوهشگران محترم مبنی بر بهبود عملکرد سامانه کنفرانس و به منظور تکریم به پژوهشگران و شرکت کنندگان فارسی زبان و ایرانی، و تلاش های پی در پی نماینده ایرانی کمیته برگزاری کنفرانس (دکتر مصطفی علی بیگی) قسمت فارسی سایت و امکان ارسال مقاله به زبان فارسی به وجود آمده است. برای این منظور ابتدا توصیه می شود مقالات خود به زبان انگلیسی ارسال نمایید، درغیراینصورت تمامی پژوهشگرانی که مقاله خود را به زبان فارسی ارسال می کنند می بایست چکیده مقاله را به زبان انگلیسی ارسال کنند. تمامی مقالات به زبان انگلیسی در کتابچه مجموعه مقالات و نمایه کنندگان انگلیسی چاپ خواهد شد، همچنین مقالات در برخی از نمایه کنندگان ایرانی هم درج می شود.

1- تمامی مقالات فارسی می بایست دارای چکیده انگلیسی مطابق "راهنمای نگارش مقاله به انگلیسی" باشند.

2- جهت ارسال بیش از یک مقاله نیاز به ثبت نام مجدد نمی‌باشد لذا پژوهشگران در همان پنل کاربری خود می­‌توانند سایر مقالات را ارسال نمایند.

3- در هنگام آماده سازی مقاله جهت ثبت در سامانه، به منوی "راهنمای ثبت نام و ارسال مقاله" مراجعه فرمایید و فرمت نگارش مقالات را دانلود نمایید.

4- در هنگام ثبت مقاله عنوان کامل آن را به همراه نام و نام خانوادگی سایر نویسندگان حتما قید نمایید. گواهی صادر شده برای مقاله بر طبق همین اطلاعات ثبت شده توسط شما در پنل کاربری صادر می‌گردد. توصیه می‌شود ترتیب اسامی قبل از ارایه مقاله با توافق افراد رعایت شده باشد. همچنین می‌بایست ترتیب اسامی در مقاله و در بخش ثبت نام مشابه باشد. پس از وارد کردن اسامی و ثبت آن، هیچ گونه تغییر در اسامی یا ترتیب آن‌ها امکان پذیر نخواهد بود.

5- احتراما به اطلاع نویسندگان محترم مقالات می‌رسانیم پس از ثبت‌نام در سامانه کنفرانس ایمیل تایید حاوی نام کاربری و رمز عبور برایتان ارسال خواهد شد ( لطفا بخش   spam  ایمیل خود را  نیز چک نمایید).

برای اطلاعات بیشتر به منو " ثبت نام و ارسال مقاله" مراجعه فرمایید.


1398/05/26 (1 سال قبل )