دسترسی سریع

21

3

4_2

10_1

گزارش دوره اول کنفرانس

برای گزارش دوره اول کنفرانس روی لینک های ذیل کلیک نمایید

گزارش متنی

گزارش تصویری

 

قابل توجه پژوهشگران محترم

همانطور که مستحضرید این کنفرانس جزء کنفرانس های معتبر بین المللی خاج از کشور توسط برگزارکنندگان دانشگاهی داخلی و خارجی محسوب می شود، و زبان اصلی کنفرانس و ارایه مقالات به صورت انگلیسی می باشد، اما با توجه به درخواست پژوهشگران محترم مبنی بر بهبود عملکرد سامانه کنفرانس و به منظور تکریم به پژوهشگران و شرکت کنندگان فارسی زبان و ایرانی، و تلاش های پی در پی نماینده ایرانی کمیته برگزاری کنفرانس قسمت فارسی سایت و امکان ارسال مقاله به زبان فارسی به وجود آمده است. برای این منظور ابتدا توصیه می شود مقالات خود به زبان انگلیسی ارسال نمایید، درغیراینصورت تمامی پژوهشگرانی که مقاله خود را به زبان فارسی ارسال می کنند می بایست چکیده مقاله را به زبان انگلیسی ارسال کنند. تمامی مقالات به زبان انگلیسی در کتابچه مجموعه مقالات و نمایه کنندگان انگلیسی چاپ خواهد شد، همچنین مقالات در برخی از نمایه کنندگان ایرانی هم درج می شود.

Conference Venue

Plenary meeting:

14-15 October 2019

«The Russian Academy of Arts»
21 Prechistenka str. 119034 Moscow, Russia

 

 

 

Sessions:

«THE CREATIVE HERITAGE OF THE ROERICHS’ FAMILY:

THE BRIDGE OF CULTURES»

9-10 October 2019

Venue: will be specified (Moscow)

 

«RUSSIA–INDIA: THE ART OF PHILOSOPHY. CULTURE»

23-24 October 2019

Venue: Kullu, India

دوره آموزشی بین المللی میان رشته هنر، فلسفه و فرهنگ با رویکرد روسیه و شرق
دوره آموزشی بین المللی میان رشته هنر، فلسفه و فرهنگ با رویکرد روسیه و شرق
ظرفیت محدود
ارایه گواهینامه بین المللی پایان دوره آموزشی
 
با عنایت به سطح بالای برگزاری کنفرانس و در راستای ارتقای سطح علمی و فرهنگی شرکت کنندگان محترم، مقرر گردید تا دوره آموزشی هنر، فلسفه و فرهنگ با رویکرد روسیه و شرق به صورت کاربردی و نمونه های بررسی شده در شاخه های مختلف در قالب سخنرانی های کلیدی و ارائه مقالات برتر از کشورهای مختلف صورت گیرد. این دوره ضمن آشنایی و انتقال دانش و تجربه های متفاوت بین المللی در این حوزه، امکان بهره مندی و یافتن ایده های نوین برای هر شرکت کننده میسر می کند.
 
از این رو با توجه به درخواست پژوهشگران امکان بهره مندی از این دوره آموزشی به صورت غیرحضوری به صورت ارسال محتویات و فیلم آموزشی می باشد. به تمامی شرکت کنندگان در این دوره به صورت حضوری و غیرحضوری گواهینامه بین المللی 16 ساعته صادر می گردد.
 
جهت ثبت نام
برای رزرو و درخواست به صورت حضوری یا غیرحضوری وارد سایت ذیل شوید و پس از ثبت نام و فعالسازی پنل کاربری خود، در پنل کاربری قسمت "ثبت خدمات"  گزینه " دوره آموزشی بین المللی میان رشته هنر، فلسفه و فرهنگ با رویکرد روسیه و شرق" انتخاب و چنانچه تا کنون در این کنفرانس مشارکت نداشته ایدف نوع ثبت نام خود را "ثبت درخواست دوره اموزشی" در نظر بگیرید، و سپس ثبت خود را نهایی کنید.
لازم به ذکر است به دلیل محدودیت ثبت نام در این دوره اولیت با پژوهشگرانی می باشد که زودتر رزرو نمایند، توجع داشته باشید که بعد از رزرو نهایی حداکثر تا 2 روز می بایست ایمیل تاییدیه رزرو را دریافت کنید در غیراینصورت با دبیرخانه تماس حاص نمایید.
 
 
 

1398/06/30 (1 سال قبل )